Styrelse och revisorer

Styrelseledamöter, suppleanter, valberedning och revisorer fr.o.m. 2019-05-22:

Ledamöter:
Lars-Erik Dahlström (Grisslev 6-1403) – lars-erik.dahlstrom@brflundvaster2.se
ordförande, kontaktperson hyra garageplats, avtal om montering av markis, systemansvarig nycklar; innehar servicenyckel och vred till vindslucka

Jörgen Nessmar (Grisslev 6-1504) – jorgen.nessmar@brflundvaster2.se

Peter Sebelius (Grisslev 6-1304) – peter.sebelius@brflundvaster2.se
sekreterare

Ulrika Mundt-Petersen (Grisslev 4-1204) – ulrika.mundt-petersen@brflundvaster2.se
kontaktperson beställning nycklar, korttidsparkering i garage

Lars Wendt (Grisslev 2-1105) – lars.wendt@brflundvaster2.se
kontaktperson felanmälan, föreningens representant i Samfällighetsföreningen Lund Väster; innehar servicenyckel

Suppleant:
Karin Trivic (Grisslev 2-1302) – karin.trivic@brflundvaster2.se
kontaktperson beställning nycklar

Maria Malmros (Grisslev 4-1102) – maria.malmros@brflundvaster2.se

Jennifer Adams (Grisslev 6-1104) – jennifer.adams@brflundvaster2.se

Kontakta hela styrelsen samtliga ledamöter och suppleanter
E-post styrelse@brflundvaster2.se

Valberedning:
Jan Simonsson (Grisslev 2-1203) – jan.simonsson@brflundvaster2.se, sammankallande
Oskar Handmark (Grisslev 2-1004)

Föreningens revisorer:
PwC med Alexander Larsson som huvudansvarig

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.